Бесіда

26 жовт. 2022
Як правельно діяти в разі винекнення пожежі

26 жовтня фахівці Служби порятунку провели бесіду з працівниками котелень Калиновецького ліцею на тему дій у разі виникнення пожежі, правилами користування первинними засобами пожежогасіння та правилами пожежної безпеки в котельнях.

Сьогодні ж у школі рятувальники провели інструктаж з пожежної безпеки для працівників навчального закладу.  Фахівці Білоцерківського районого управлінняи ГУ ДСНС (Фещенко О.М) звернув увагу на основні вимоги правил пожежної безпеки на робочих місцях, нагадав алгоритм дій під час пожежі розповів, як запобігти паніці, та як треба діяти під час евакуації.

Крім того, працівники ДСНС розповіли про тактико-технічні характеристики вогнегасників та правила їх користування.

Цього ж дня зустрілтся з дітьми, та провели бесіду про пожежу.

На останок усім учасникам заходу було надано тематичні листівки превентивного характеру.