Історія школи

Офіційно  історія  Чапаєвської  загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ступенів  розпочинається  у 1834 році,ь  коли в селі відкривається  церковно- приходська  школа,  де  навчали  читати, писати, Закону  Божому.

2 жовтня 1884р. було  дано  офіційний  дозвіл  міністерства  освіти  Російської  імперії  на  відкриття  однокласного  народного  училища  в  якому  розпочали  навчання  39  хлопчиків.

У  1908 р. в  селі  відкривається  двокласна  міністерська  школа  з  п’ятирічним  навчанням. Основними  предметами  викладання  стали – Закон  Божий, російська  граматика  і  література, математика, географія, історія. Особлива  увага  зверталась  на  оформлення  ділових  паперів. Навчання  велося  тільки  на  російській  мові. До  революції  в  школі  навчалось 120 учнів.

Семирічна  школа  в  селі  почала  працювати  з  1928\29 н.р. з 1937р. школа  набуває  статусу  середньої. В  60- і  роки  школа  була  відома  своєю  навчально-виробничою  бригадою і  табором  праці  та  відпочинку  «Маяк».

1 вересня  1977р. відкрито  нове  типове  приміщення  школи  розрахованої  на  навчання  570 учнів. Зараз  в  школі  навчається  142 учні.  Навчальний  заклад  працює  за  технологічним  профілем, що  дає  змогу  старшокласникам   зорієнтуватися  у  виборі  професії. Учні  8 – 9 класів  поглиблено  вивчають  курс  української  мови.

Наша  школа  працює  за  такими   інноваційними  програмами: «Рівний  рівному», «Дорослішай  на  здоров’я»; бере  участь  у  реалізації освітніх проектів  «Науково – організаційне  забезпечення  профілактики  ВІЛ\СНІДу через  систему  освіти »  та  «Освіта  для  стійкого розвитку  в  дії».

Педагогічний  колектив  школи  нараховує  22  вчителів. Серед  них  один  має  звання  «Відмінник  народної  освіти»,  3  педагогів  мають  звання  «старший  вчитель»,  6  вчителів  вищої  категорії.