Організація харчування

Харчування дітей пільгових категорій, учнів 1-4 класів та дітей дошкільного підрозділу здійснюється кухарями з продуктів, які постачає відділ освіти і науки Таращанської міської ради. Ведеться чіткий облік харчування, замовлення продуктів та вчасне звітування перед відділом освіти. За рахунок коштів місцевого бюджету безкоштовно харчуються учні 1- 4 класів (вартість обідів 20 грн.) та діти пільгових категорій (вартість обідів 20 грн.). Протягом року не було випадків захворювання учнів із-за неякісних продуктів чи приготовлених страв, не було зауважень щодо незадовільної роботи їдальні.

Учні 5-11 класів харчуються за власний кошт при умові замовлення завчасно обіду згідно меню. Вартість харчування становить 200 грн у місяць.

Про організацію харчування у Калиновецькому ліцеї Таращанської міської ади у І сесместрі 2022 - 2023 н. р.

Про організацію харчування у ЗЗСО ІІ семестр наказ № 4 - О від 31.01.2022 року

Про організацію харчування вихованців Калиновецького ЗЗСО І - ІІІ ст. - ЗДО наказ № 3 - О від 31.01.2022 року